Виготовлення гідроциліндрів

Виготовлення гідроциліндрів

ТОВ «АЛЬФАСЕРВІС ПОСТАЧ» здійснює проектування та виготовлення гідравлічних циліндрів за технічним завданням замовника.

Для замовлення гідроциліндра необхідно заповнити

Опитувальний лист для замовлення гідроциліндраі надіслати його за адресою alfaremont@gmail.com або факсом.

Необхідність виготовлення гідроциліндрів за технічним завданням замовника виникає у випадках:

  • Виготовлення нестандартної гідрофікованої установки
  • Заміни гідроциліндра, що вийшов з ладу, який експлуатувався на імпортній техніці

У цих випадках клієнт значно заощаджує час та гроші. Так, як підприємства, що серійно випускають ГЦ в основному не беруться за виготовлення спеціальних циліндрів в одиничних екземплярах і імпортувати одиничні екземпляри ГЦ довго і дорого.

ТОВ «Альфасервіс постач» здійснює проектування та виготовлення гідравлічних циліндрів за технічним завданням замовника. При виробництві ГЦ використовуються якісні комплектуючі вироблені в ЄС:

Труби

Безшовні холоднотягнуті труби з внутрішніми діаметрами від 40мм до 300мм та з товщиною стінки від 5мм до 25мм. Матеріал труби сталь St52 має достатню міцність, хорошу зварюваність і оброблюваність. Внутрішня поверхня труби хонінгована. Шорсткість внутрішньої поверхні труби становить трохи більше 0,3мкм по Ra. Допуск внутрішнього діаметра за 8 квалітетом точності.

Шток

Калібрований пруток діаметром від 20мм. до 140 мм. із нанесеним на зовнішню поверхню хромом. Товщина покриття не менше 25мкм. Хромове покриття надійно захищає шток від несприятливих зовнішніх факторів (корозія). Шорсткість зовнішньої поверхні не більше 0,2мкм по Ra дозволяє максимально знизити сили тертя в вузлах, що сполучаються, тим самим підвищити ресурс роботи ущільнень.

Ущільнення

  1. Ущільнення виготовлені із сучасних антифрикційних матеріалів. Основні властивості цих матеріалів – це висока міцність, еластичність, зносостійкість. Хороші антифрикційні якості забезпечують ущільненням тривалу працездатність у широкому діапазоні тисків, швидкостей ковзання та температури.
  2. Напрямні кільця з вугленаповненого поліаміду дозволяють уникнути використання чавуну і дорогого бронзування, мають високу несучу здатність і зносостійкість. Поверхня направляючих кілець поглинає частинки забруднень, запобігаючи їх заклиненню в зазорах пари тертя, виключає утворення задирів на робочих поверхнях штока та гільзи.

Комплектуючі: провушини, кришки

Технічні параметри гідроциліндрів, що виготовляються:

  • Робочий тиск: до 350 бар
  • Швидкість переміщення поршня: до 0,5 м/с
  • Діаметр поршня: від 30 до 250 мм
  • Діаметр штока: від 8 до 160 мм